Гуде джмелями літо в чорнобривцях.
В багряній хуртовині щедрий двір.
Цей теплий світ комусь щоночі сниться.
Живе там спокій, затишок і мир.
Дитинством пахнуть чорнобривців клумби,
Горять яскраво зорями в душі.
Куди б не їхав, де в житті не був би,
Ти там частинку себе залишив.
Зустріне осінь скоро на зупинці,
Красива, тепла, мирна, золота.
Допоки в душах квітнуть чорнобривці,
Нас не здолає клятий супостат.
Ніна Арендар
15.07.2023
Світлина автора