"Безглуздо ділити людей на хороших і поганих. Люди бувають або чарівні, або нудні".
Оскар Уайльд.
Назвали нудним? У реальності ти цікавіша, позитивніша і кльова особа, ніж думає оточення. Просто ти робиш поширені помилки, які заважають побачити тебе сьогодення.
Іноді нас називають нудними або просто уникають спілкуватися. Причина криється в нездатності бути з оточенням на одній хвилі.
Людина - не може нормально функціонувати, досягати своїх цілей і самореализовиваться без суспільства. Часто ми ставимо питання: "Чому зі мною нудно"?Чому люди не йдуть на контакт або швидко збігають? Ти не поганий і не безглуздий, тут справа в іншому. Навички комунікації занадто слабкі і відсутній досвід бути цікавим.
Як не бути нудним? Що робити?
*Депресивність і смуток співрозмовника. Усі люблять веселих і позитивних людей.
*Відсутність емоцій, пристрасті і темпераменту, пасивність робить людину прісною.
*Чергові розмови ні про що, коли стає нудно через хвилину спілкування.
*У людині має бути якась загадка і таємниця, яка робить його цікавим.
* Усі цікаві люди трохи зіпсовані, грішні і негативні. Трохи.
*Співрозмовник занадто серйозно відноситься до життя і самому собі.
* Боязка людина, яка боїться всього, що кидає йому виклик і міняє життя.
*Людина надто багато говорить про себе, зовсім не цікавлячись іншими людьми. Нарцис.
* Говорити погано про інших людей. Усі думають, що про них говоритимеш аналогічно.
* Відсутність цікавих хобі і захоплень робить людину знеособленою.
* Людина занадто односторонньо зациклена на грошах, роботі або якомусь іншому бзике.
*Низький інтелект, коли співрозмовник мало читав книг і має низький рівень розвитку.
*Співрозмовник, які приймає жарти і сарказм серйозно. А потім ображається.
*Співрозмовник, який схожий на ходячий набір стереотипів і шаблонів мислення.
* Якщо співрозмовник зі всім згоден, то розмова стає нудною. Важливо мати свою думку.
*Скарги і ниття на своє життя роблять людину тужливою.
*Немає легкості на підйом, спонтанності, потягу до пригод і екстриму.
*Невміння адаптуватися до співрозмовника, місця і обставин.
* Відсутність концентрації на людині і бесіді. Погляди по сторонах або в телефон.
*Відсутність іскри в очах і небажання бути трохи дивним. Зайва нормальність ненормальна.
Нудно з тими, хто занадто егоїстичний і не хоче адаптуватися до навколишнього світу. Не роби помилки нудних людей. Будь живим, справжнім, товариським, активним і трохи поганим. Усі люблять цікавих осіб, а не правильних зануд.
взято з УКРАЇНСЬКА ТОП ГАЗЕТА «UAEU»