3 жовтня до Дня вчителя отримав Грамоту Відділу освіти, молоді та спорту Васильківської РДА (Дніпропетровська обл.) за високу професійну майстерність, використання інноваційних освітніх технологій в організації навчально-виховного процесу, поширення власного досвіду через змістовні публікації у фахових виданнях та участь у методичних заходах різного рівня.
Отримання такої нагороди стало можливим завдяки ТОВ “Всеосвіта”: розміщення методичних матеріалів, участь у вебінарах та конференціях, проходженн яцікавих та корисних курсів.
Дякую команді ТОВ “Всеосвіта” за Вашу працю!