
"Моя пасочка" (печу її з 2012 року, знайшла у кулінарному журналі "Люблю готувати" )
Інгрідієнти:
6 жовтків, 2 яйця, 1.5 склянки цукру, 50г. дріжджі, 0.5 л. молока, 150г. маргарину, 100г. масла, 1.5 кг борошна, 1пак. ванільного цукру, 200г. родзинок.
Приготування.
Жовтки, яйця розтерти із цукром, збити міксером.
Дріжджі розпустити у молоці (тепле, але не гаряче), залишити для бродіння.
З'єднати молоко із яєчною сумішшю, додати розтоплений маргарин і масло (але не гаряче). Додати борошно (1 кг.), перемішати.
Залишити в теплому місці на 2 год. Коли буде дуже підніматися , перемішуємо.
Через 2 години додати родзинки, залишок борошна і замісити тісто.
Сформувати із тіста кульки (до розмірів своїх формочок).Формочки змастити (навіть паперові), і на 1/3 заповнити , залишити в теплі на 20-30 хвилин, щоб тісто піднялося 2/3 форми.
Випікаємо при температурі 180 градусів (але кожен має дивитися по своїй духовці).
Поради:
паперові формочки краще обгорнути фольгою - не підгорять.
якщо верх дуже горить - накрийте пергаментом чи фольгою.
до молока і дріжджів додайте 2 ст.л. цукру - швидше "забродять"