Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 10 квітня 08:38
16 0
1 4 3
Залучено ШІ
При створенні цього матеріалу був залучений штучний інтелект.

Готуємося до Великодня

0901mga6-db61-940x1410.png

"Моя пасочка" (печу її з 2012 року, знайшла у кулінарному журналі "Люблю готувати" )

Інгрідієнти:

6 жовтків, 2 яйця, 1.5 склянки цукру, 50г. дріжджі, 0.5 л. молока, 150г. маргарину, 100г. масла, 1.5 кг борошна, 1пак. ванільного цукру, 200г. родзинок.

Приготування.

  1. Жовтки, яйця розтерти із цукром, збити міксером.

  2. Дріжджі розпустити у молоці (тепле, але не гаряче), залишити для бродіння.

  3. З'єднати молоко із яєчною сумішшю, додати розтоплений маргарин і масло (але не гаряче). Додати борошно (1 кг.), перемішати.

  4. Залишити в теплому місці на 2 год. Коли буде дуже підніматися , перемішуємо.

  5. Через 2 години додати родзинки, залишок борошна і замісити тісто.

  6. Сформувати із тіста кульки (до розмірів своїх формочок).Формочки змастити (навіть паперові), і на 1/3 заповнити , залишити в теплі на 20-30 хвилин, щоб тісто піднялося 2/3 форми.

  7. Випікаємо при температурі 180 градусів (але кожен має дивитися по своїй духовці).

Поради:

  • паперові формочки краще обгорнути фольгою - не підгорять.

  • якщо верх дуже горить - накрийте пергаментом чи фольгою.

  • до молока і дріжджів додайте 2 ст.л. цукру - швидше "забродять"

Смачної паски!
Хай все вдається!