Господь наш, Всевишній,
Молю тебе...знову...
Я знаю, ми грішні...
Почуй цю розмову!
Ти прийняв до себе
Українські душі...
Ті крила у небі
Я бачити мушу.
Дітей... янголяток,
За що постраждали?
З колосся зернятко
В долонях тримали...
Збагнути не можу,
Повітря бракує...
Цю місію Божу...
Бо час не лікує.
Можливо, сенс в тому,
Що сина ти змусив
Вернутись додому...
Їх безліч... Ісусів...
Життя що віддали...
Країні - спасіння,
Бо також кохали...
Пожертви... насіння.
За всесвіт у злиднях
Вони вже сплатили...
Вертаючись з півдня,
Їх крила - вітрила.
Вони Україну
Ще й досі боронять
І в кожну родину
У дзвоник задзвонять...
Вони знов воскреснуть,
Бо стали святими,
Їх сила небесна
Поверне живими!
Не втримаю сльози,
Я бачу їх душі...
Змінити не в змозі
Події грядущі.
Та я вибачаюсь
У Господа Бога,
Хоча й сперечаюсь
Тяжка є... дорога.
Дивлюся у небо...
Ти є? То дай знати.
Сьогодні так треба
Всіх...їх... вшанувати! 
( Салига Ольга 16.04.2023 )
