Сьогодні зіткнувся з ганебним вчинком на порталі "Всеосвіта"!
Жінка, яка називає себе педагогом, поцупила і привласнила мою розробку теста, над системою якого я працював цілих 30 хв свого життя (((
Я щасливий, коли освітяни беруть і користуються моїми тестами... Але коли розробка потрапляє до шахраїв, які не мають досвіду та освіти, для розробки власного контенту, це викликає гнів і образу не тільки до особистості злодія, а і до людей, що виховали таку нікчемну особу.
Обов'язком вчителя є надихати та слугувати прикладом для своїх учнів. У даному випадку я глибоко співчуваю дітям та їх батькам, яким не поталанило з таким "НЕпедагогом".