... На всі образи сліз не напастися...
Збагни нарешті цю життєву суть...
Здоровим глуздом щедро збагатися...
І разом з ним продовжуй власний путь.
Їдкі слова, які вдаряють в спину...
Вони тебе не варті... Зовсім ні...
Перетерпи ту больову хвилину...
Світ набагато більший ніж в вікні.
Бо той хто б'є тебе пекучим словом...
Той сам є безпорадний, мов дитя...
Отруєний дурним болиголовом...
Більш тебе потребує співчуття.
@Галина Момот (20.05.2025.)