Опубліковано 15 березня 2025 о 09:28
1 0

Флешмоб "Моя енергозаощадлива сім'я" – крок до енергоефективного майбутнього! 🔋🌍

З 16 по 27 вересня 2024 року в Миргородській громаді відбувся екологічний флешмоб "Моя енергозаощадлива сім'я", який об'єднав дітей громади навколо важливої теми – енергетичної безпеки та збереження довкілля.

🌿 Наші ліцеїсти активно долучилися до заходу, творчо зобразивши своє бачення раціонального використання ресурсів. Їхні роботи надихали, привертали увагу до проблем екології та показували, як кожен може зробити свій внесок у збереження планети.

🏆 Усіх учасників було нагороджено заохочувальними подарунками від Асоціації "Енергоефективні міста України"!

✨ Разом будуємо екологічно свідоме майбутнє! ♻️💡0800ca9k-b557-940x1253.jpg0800ca9i-5cde-940x1253.jpg0800ca9g-d7c5-940x1253.jpg0800ca9l-103e-940x1253.jpg0800ca9h-328b-940x1253.jpg

Читайте також: