У цей нелегкий для кожного з нас час, кожен робить те, що може робити.
НУШенятка взяли участь у флешмобі малюнків "Ні війні! Ми за мир в Україні". Діти хочуть щиро подякувати і підтримати наших воїнів ЗСУ і всіх тих, хто допомагає боронити нашу Батьківщину!
РАЗОМ СИЛЬНІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА



















