20 листопада 2024 року на базі Полтавського державного медичного університету відбувся фінал обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття»!
🌱 Масштаб події:
Більше 300 учасників представили свої проєкти у різних напрямках:
🔬 Науково-дослідницькі роботи
📢 Соціальна реклама
🎨 Візуалізація біологічних об'єктів та природних явищ
🏫 Наш ліцей гідно представили 9 учасників, які впевнено захищали свої роботи.
Результат – відмінний! 🏆
🥇 Переможці конкурсу:
🏅 І місце – Петько Поліна (8 клас), Платонов Сергій (8 клас)
🥈 ІІ місце – Скиба Ярослава (10 клас), Оробець Софія (10 клас)
🥉 ІІІ місце – Білоброва Анна (6 клас), Гонтарь Олексій (6 клас), Козирєва Вероніка (6 клас), Ткачук Олександр (10 клас)
📖 Окрема подяка Пилипенко Валерії (10 клас), яка представила науково-дослідницьку роботу «Серцево-судинні захворювання в учнівської молоді».
🎉 Вітаємо наших талановитих ліцеїстів! 🎊
💡 Бажаємо нових досягнень та наукових звершень! 🚀
4o








