🍂🍁На гостині у Осені.🍁🍂
Містично осінь сипле свої диво-чари
Гарячими живими золотими кольорами.
ЗалИшила ще делікатні свіжі барви,
Туман густий сховала і зливу за горами.
Приготувала кошик, де пухкі клубочки
З сріблястих і тоненьких ниток «бабиного літа».
Спекла пиріг і поділила на шматочки -
У кожному є побажання гарні, що на втіху.
Покликала всі пори року на гостину,
Накрила стіл і заварила ароматний чай-
Травневі сухотрави й ягоди калини,
Пречисту воду дав в дарунок щедрий водограй.
Привітна, щира і вродлива господиня
Подякувала за всі свої дари й багатства-
Зимі за сон, де втомлене все відпочило,
Весні за свіжість й пробудження земного царства.
Спекотне Літо променИсто посміхалось.
Воно приклало надзвичайну масу дивних сил,
Щоб Осінь стильно-модно в золото убралась
Та, щоб у неї був святковий і багатий стіл.
#ElenaLN ( На гостині у Осені.
«Осінні етюди».)