Сьогодні учні 2-А класу Васильківського ліцею № 7 вперше відвідали пожежно-рятувальну частину рідного міста. Маленькі гості ознайомилися з пожежним обладнанням, з основними правилами безпеки життєдіяльності, пригадали правила пожежної безпеки в побуті та при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів Діти оглянули кімнати навчання,відпочинку, диспетчерську. Найбільше до вподоби дітям стали пожежні машини та їхній спецодяг. Маленькі дослідники впевнено себе почували за кермом автомобіля та справно приміряли каски. Учні подарували рятувальникам малюнки за їхню нелегку працю. На згадку про екскурсію діти отримали інформаційні листівки правил безпеки та пообіцяли ретельно дотримуватися їх.



