Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 листопада 2021 о 21:42

Екологічна свідомість учнів Великодолинського ЗЗСО №1

telegram-cloud-document-2-5454421849590991892.mp4

Людина – найрозвиненіша серед істот планети Земля. Це особа, наділена надбаннями культури: духовної, матеріальної, культури взаємовідносин, екології. Екологічна культура є однією зі складових загальнолюдських відносин людини й довкілля.

У школі ми вчимо дітей, що людина має бути доброю, освіченою, культурною. Культура – це дотримання загальнолюдських морально-етичних норм взаємин між людьми. Останнім часом дедалі частіше почали говорити про екологічну культуру людини, про екологію як науку, яка включає відносини і довкілля: використання природних ресурсів, збереження природних багатств, охорону природних об’єктів.

Мабуть, екологічні проблеми так гостро стоять тому, що тривалий час наших людей виховували передусім політично грамотними, відданими певним ідеям. Ліс, земля, річки, озера, мовляв, є і будуть завжди.

Та з кожним роком наша планета дедалі більше забруднюється. Багато річок, озер перетворилися на болота й зовсім висохли через те, що люди забруднювали їх шкідливими речовинами, відходами і не дбали про них. Щороку у світі трапляються масштабні лісові пожежі, саме через людську недбалість гине багато тварин. Наша планета Земля наче благає про допомогу!

Тому учень нашого навчального закладу, Гаманюк Максим, на власному прикладі демонструє, як важливо бути екологічно свідомим. Не слід залішатись осторонь. Більше не можна бути байдужим!