Під час проведення екологічної хвилинки я формую екологічну свідомість та відповідальне ставлення до природи, знайомлю учнів з важливістю охорони навколишнього середовища та збереження природних ресурсів, розвиваю інтерес до екологічних проблем і стимулювати дії, спрямовані на їх розв’язання, виховую любов до природи та дбайливе ставлення до всіх її компонентів.