Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 8 травня 2023 о 02:08
0 0

Дивлюсь я на синів , що підростають,

Дивлюсь я на синів 🥰🥰, що підростають,

І з кожним днем міцніють як дуби.

Дивлюсь на них і щастя відчуваю,

За те, що діти є у мене, я - у них.

Я заглядаю в очі їх щодня,

І бачу там веселість ще дитячу,

І безтурботне радісне життя,

Нестримну, юну, часто, вперту вдачу.

Дивлюсь, милуюсь... І приходить думка,

Як же багато втрачено синів!

Страшна й лиха розлучниця-розлука

Синів назавжди забирає на війні.

Синівські очі згаснуть для батьків,

Ті очі теж колись були веселі...

І, не питаючи, краде війна синів

Назавжди з рідної щасливої оселі.

Синівські очі мама не забуде,

Вони - у серці, у душі, в думках...

І поки серце мами б'ється в грудях,

То доти син живий в її очах.

...Мої сини... Як добре, що ще юні!

І ще п'янке дитинство манить скрізь.

Нехай війни ніколи в нас буде!

Нехай не знають наші діти сліз...

Найбільша розкіш - мирне тихе небо,

Коли живі всі наші доньки й сини.

В житті нічого більше нам не треба -

Лиш не було б розлучниці-війни😔!

Марина Семйоник

Возможно, это изображение цветок