Опубліковано 18 вересня 2022 о 16:41
5 0

Дитячі смішинки

Дитячі жарти

— То кого ж сьогодні викликали?

— Тебе, матусю.

***

— Мамо, мене вже більше не звуть найгіршим учнем.

— Молодець, синку, ти став краще вчитись?

— Ні. До нас прийшов новий хлопчик, який вчиться ще гірше.

***

— Івасю, ти вже такий великий, а примушуєш малого Петрика нести і твого портфеля.

— Хай вчиться допомагати старшим.

***

Вчитель розказує учням: — Місяць дуже великий. На ньому могли б розміститися мільйони людей.

Малий Петрик зітхнув.

— Чого це ти зітхаєш? — здивувався вчитель.

— А що робитимуть ті бідні люди, коли місяць стане серпиком?

***

На уроці фізкультури вчителька запитала учня:

— Який вид спорту тобі найбільше подобається?

— Купання, — відповів учень.

***

— Васю, — говорила Орися, — чому ти такий замурзаний?.. Я навіть можу вгадати, що ти сьогодні їв на сніданок.

— Угадай.

— Яєчню, от що.

— А от і не вгадала. То я ще вчора яєчнею снідав.

***

Вчителька:

— Який це час: я вмиваюсь, ти вмиваєшся, він вмивається?

Учень:

— Неділя.

***

— Піду погуляю! Я вже прочитав усю книжку.

— Так швидко?

— Та в ній майже всі сторінки вирвано!

***

— Оксано Дмитрівно, ви хотіли бачити моїх батьків? Я їх приніс, — сказав другокласник і поклав на стіл вчительці фотографії своїх батьків.

***

— Тьотю, у вас є таке мило, щоб з нього була біла піна?

— Щось не розумію тебе...

— Я купляв і зелене, і жовте, і рожеве мило, а піна завжди була чорна.

***

— Петю, що ти можеш сказати про населення Бразілії?

— Там живуть Пеле, Гаррінча... і взагалі вся футбольна команда...

***

— Що ж це в тебе знову двійка з англійської?

— Вчителька сказала, що ми з нею розмовляємо різними мовами.

***

— Ти чому запізнився в школу?

— Я хотів порибалити, а батько не взяв мене.

— Правильно зробив. Він, мабуть, пояснив тобі, чому треба йти до школи, а не рибалити.

— Звичайно. Він сказав, що черв’яків мало, на дві вудочки не вистачить.

***

— Що ж ти шукаєш Індію в Америці?

— Гм... А я повторюю геніальну помилку Колумба...

***

— Чому півень на одній нозі стоїть?

— Тому, що коли підніме й другу, то впаде.

***

— Ти був сьогодні в зубного лікаря?

— Був.

— Ну й що? Зуб більше не болить?

— Не знаю. Лікар залишив його в себе.

***

— Ти давно граєш у футбол? — запитують у десятилітнього Віті.

А він відказує:

— З дитинства.

***

— Що таке пряма мова? — запитує вчителька Василька.

— Ну, це коли людина про щось говорить відверто!

— Наприклад?

— Я не вивчив уроку.

***

Сашко запізнився до школи й виправдовується:

— Даруйте, Іване Івановичу, але мама сьогодні проспала.

***

— Я люблю літати по школі, як реактивний літак. Це можна?

— Еге ж. Але випадково можна вилетіти зі школи.

***

— Миколко, ти знаєш, чому в пустелі їздять на верблюдах?

— Знаю, щоб пісок не потрапляв у черевики.

***

Група школярів повернулася з Парижа. Директор школи цікавиться:

— Чи були у вас труднощі з французькою мовою?

— У нас — ні! Були у французів.

***

—Маринко, ти чого так швидко їси шоколад? Чи забула, що в тебе є сестра?

—Не забула. Тому й поспішаю.

***

—Тату, а наш вчитель тобі заздрить!

— Чого б то?

— Хоч що б я зробив, він завжди :«Ех, якби я був твоїм батьком!»

***

— Катрусю, скільки вас у класі?

— З вчителькою двадцять вісім.

— То, виходить, без вчительки — двадцять сім?

— Де там! Без учительки немає нікого!

***

— Максимку, ти забув за канікули послідовність цифр? — запитує вчителька.

— Ні. Вісім, дев'ять, десять, валет, дама, король...

***

Питає синок тата:

— Тату, хто такий нумізмат?

— То такий чоловік що збирає монети.

Другого дня їде синок з татом трамваєм і бачить, як кондуктор бере гроші за білети.

— О! Тату, бачиш, це — нумізмат!

***

Вчителька:—Діти, як треба переходити вулицю?

Учень: — Вулицю найкраще переходити гуртом.

***

Вчителька: — Діти, чим нам допомагають птахи?

Учень: — Птахи нам допомагають дзьобати комах.

***

— Який твій найулюбленіший предмет? — запитав дідусь у онука.

— Телевізор! — відповів онук.

***

На уроці малювання вчителька запитала в Петька:

— Що це таке зображено на твоєму малюнку?

— Юрко, який впав з дерева.

— Дерево-то я бачу, а де ж Юрко?

— Він вдарився і побіг додому.

***

— Миколко, ти подивися на свої черевики: один чорний, а другий коричневий. Невже ти не міг піти перевзутися?

— Я ходив... Але вдома також один чорний, а другий коричневий.

***

Маленький син приніс додому черепаху.

— Навіщо вона тобі? — запитала мама.

— Хочу перевірити, чи й справді черепахи живуть двісті років.

***

— Маринко, — каже мама, — ти дуже неслухняна дівчинка. Я геть вся посивіла через тебе, бачиш?

— Але ж і ти, мамуню, була неслухняною. Ондечки яке сиве волосся у нашої бабусі.

***

— Що б ти, тату, зробив, якби твоя ручка раптом зникла?

— Купив би нову! — відповів тато.

— От і добре! — полегшено зітхнув Сашко. — А то я сьогодні взяв її у тебе і десь загубив.

***

— Ти, Петре, сам горіхи поїв чи поділився з сестричкою?

— А три не ділиться на два.

***

— Ти до школи хіба не йдеш? — запитує батько у Павлика.

— Ні.

— Чому?

— Вчителька просила, щоб сьогодні до школи пішов ти.

***

— Васильку, скільки у тебе двійок?

— Чотири. А в тебе?

— У мене лише три...

— Еге, хитрий, так ти ж один день в школі не був.

***

— Олю, ти за що сьогодні двійку одержала?

— За співи...

— Невже ти не могла заспівати як слід?

— Я заспівала, але на уроці... математики.

***

Юля спитала маму: «А чи знаєш ти, що важливіше — сонце чи місяць?» — і сама відповіла: «Звичайно, місяць. Бо він світить уночі, коли темно, а сонце лише вдень, коли й так видно».

***

Вчителька: — Де живе хом’як?

Учень: — У зоомагазині.

***

— Павлику, будь обережний з молотком, не вдар себе по пальцях.

— Я не вдарю, мамусю. Гвіздок тримає Зося.