Опубліковано 14 грудня 2019 о 01:33
0 0

дистанційній Олімпіаді «Всеосвiта Зима – 2019/20»

Учні АНТОНІВСЬКОЇ ЗОШ #21 прийняли участь у дистанційній Олімпіаді «Всеосвiта Зима – 2019/20» з української мови.