Наш заклад поки працює дистанційно. Вже до проведення онлайн уроків я та учні майже адаптувались. А от проходження тестів онлайн під час уроку ми з учнями опанували недавно. Раніше я задавали учням тести і вони їх виконували або просто за них забували. Тепер ми працюємо так як і офлайн мали б працювати, я спостерігаю за тим як проходить тестування можу робити коментарі, учні можуть мене запитати.


