Для Себе я виділили наступні переваги дистанційного навчання:
Можливість навчатися в будь-якому місці та в будь-який час
Навчання в спокійній обстановці
Індивідуальний підхід
на розумію недоліки:
Треба буди морально налаштованим вчитися , щоб отримати високі знання
Нестача практичних вмінь та навичків
Технічне забезпечення.
А які на вашу думку три переваги та недоліки дистанційного навчання?