У цьому навчальному році всі освітяни приймають участь у педагогічному квесті. Так квесті !
Початок та назва відомі,а коли закінчиться – ні. Тому,щоб вдало його пройти, я як вихователь з
досвідом, намагаюся займатися самоосвітою,планую створення нових дидактичних ігор за віком.
Прослухав вебінари,опанувавши практичні навички, я задоволена. У мене є час цим займатися.
Разом з “Всеосвітою” поширюю свої знання, бачу, як педагоги з різних куточків України
урізноманітнюють навчання дітей.Так само, як і я сумують за безпосереднім спілкуванням з дітьми.
Для мене “Всеосвіта” зараз, як “Чарівна торбинка” з якої кожного дня виймаю педагогічні цікавинки.