
У світі немає нічого простішого, ніж сказати іншій людині "дякую", і немає нічого ціннішого за ці п'ять букв. У Міжнародний день дякую хочу вам побажати море подяки від колег і друзів, рідних і знайомих. І нехай у вас ніколи не вичерпається бажання дякувати життя, сім'ю і себе за все, що є і за все, що буде!
Особливо у Міжнародний день «дякую» хочеться сказати величезне спасибі організаторам платформи «Всеосвіта» за можливість покращення освітнього рівня всього населення України. Дякую, що даєте змогу поділитися власним досвідом роботи, за знайоство з новими колегами, можливість використання в роботі нових, цікавих матеріалів, також змістовні вебінари, конференціі. За підтримку і гарний настрій, просто за те, що ви, колеги, є!
Дякую всім!!!

Його всім потрібно говорити,
Бо вдячність нам допомагає
Щасливо і спокійно жити.
Дякувати іншим не забувайте,
Щоб більше доля вам дала,
Любов, добро і розуміння
Вона щоб всім вам принесла.
Сказати "дякую" зовсім нескладно,
А скільки в слові тому тепла,
З ним всі образи і негоди
Згорають відразу і дотла.