Під час нашого спілкування на вебінарах багато питань залишаються відкритими. Це пов”язано з особливостями онлайн-формату, в якому я спілкуюсь з Вами на Всеосвіті.
Тому маю бажання розширити можливосі взаємодії з Вами і освоїти новий для мене простір – ведення блогу.
Хвилююсь, бо справді це перша хвиля такого спілкування в моїй практиці. Розраховую на Вашу підтримку і розуміння.