Опубліковано 1 лютого 2020 о 23:25
3 0

Друзі!

Під час нашого спілкування на вебінарах багато питань залишаються відкритими. Це пов”язано з особливостями онлайн-формату, в якому я спілкуюсь з Вами на Всеосвіті.

Тому маю бажання розширити можливосі взаємодії з Вами і освоїти новий для мене простір – ведення блогу.

Хвилююсь, бо справді це перша хвиля такого спілкування в моїй практиці. Розраховую на Вашу підтримку і розуміння.