Дощик лопотить по листі.
Мишкам тепло у норі.
Липи вже стоять безлисті,
Мокне гілля на дворі.
Ведмежата в темних хащах
Заховались від дощу.
В лиса шуба не найкраща,
Яка в зайця – промовчу.
Змокли в лісі всі звірята.
Їжачок лиш не намок
І маленькі білченята –
Шубки в них, неначе шовк.
Знову в небі сонце ясне
Виглянуло із-за хмар.
В звірів знов життя прекрасне,
В брані всі осінніх чар.
Шубки стали знов пухкенькі
В лиса, зайця, ведмежат.
Дуже гарні і сухенькі
Всі наряди у звірят.
Оксана Козак
29.09.2025