Сьогодні, 24 листопада, напередодні 90-роковин страшного геноциду українського народу, Голодомору 1932-1933 р.р., учні та учениці 9-х класів узяли участь у патріотичному форумі "Допоки пам'ять у серці не згасає..."
Це потрібно нам, щоб пам'ятати...
Сучасна трагедія українського народу наочно демонструє, що ніколи не можна пробачати та забувати злочини проти людства. Геноцид має бути засуджений усім світом, а невинні жертви – вшановані.
Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!