Вихованці та батьки групи раннього віку ЗДО №1 «Зірочка» разом з вихователями Анною Безручко і Юлією Омельченко долучились до флешмобу #Подякуй_воїну
У нашу країну прийшла війна. Війна, яка розділила наш світ на до і після, але одночасно об’єднала усіх нас, українців, та показала наскільки важливі спільні дії задля високої мети - нашої перемоги.
Давайте об'єднаймося, щоб підтримати військових, та при кожній зустрічі, у будь-якому куточку України.
Адже, коли соціальні мережі сповняться вдячністю, наші воїни отримають величезну психологічну підтримку від суспільства, а українці, які зараз знаходяться в тилу чи закордоном, своєю чергою, зможуть висловити ту пошану і вдячність, яку зараз відчувають. Це надважливо для усіх нас.
Запишіть своє коротеньке відеопривітання та опублікуйте його на своїй сторінці у фейсбук з хештегом #Подякуй_воїну. Подякуймо воїнам за мирне небо над головою.