
Що ж це за вікном біліє?
То зима сніжинки сіє.
Підхоплює вітерець
І несе їх навпростець
До лісочку, на поля,
Де чекає їх земля,
Щоб зігрітись до весни,
Щоб солодкі були сни.
Вийшов котик погуляти,
Сніжок хоче упіймати,
А сніжок летить, кружляє,
Котику на ніс сідає.
Кіт не знає, що робити,
Як йому сніжок зловити?
Бігав, плигав, муркотів,
А сніжок летів... летів...
Оксана Козак