Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує!.. Знать, од бога
І голос той, і ті слова
Ідуть меж люди! …..
Сьогодні до річниці з дня народження Великого Кобзаря провела з учнями свого 3 класу дистанційний флешмоб . Змонтувала відео читання цитат з поезій Тараса Шевченка. Я народилася на Черкащині, батьківщині генія, чим безмежно пишаюся. Нехай слово Кобзаря чує весь світ! https://www.facebook.com/100007715443907/videos/900458401105679/