Опубліковано 31 жовтня 2021 о 14:54
3 0

Для тих, хто ще не зробив щеплення

КОРОНОВАК

(у піддослідного: гіпертонія та високий внутрішньочерепний тиск)

відчуття після І щеплення:

15-20хв - колючо-тягнучий біль у ділянці щеплення

30-45хв - колючо-тягнучий біль руки та грудних м'язів

50-60хв - тягнучий біль плечового поясу та м'язів спини

1-1,5год - слабкість та ломота у тілі, біль у руці при пальпації

2-3год - болі суглобів у ділянці руки, тягнуче відчуття м'язів обличчя

3-6год - сильна втома, загальна слабкість та сонливість

7-10год - дискомфорт під час глибокого вдиху, слабкість

11-14год - біль під час глибокого вдиху та ломота у тілі

15 - 54год - помірний головний біль у скронях, правій частині голови, біль у руці

припинився, поодинокі випадки легких судом кінцівок.