Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

28 лютого 16:42
11 0

Дякую Віктору Пилипенко за жертовність та любов до України

Буває так, зустрінеш дописи Віктора Пилипенка і серденько тішиться, який він класний, свідомий, патріот та ще й військовий! Не чоловік, а мрія! І хоч його серденько належить чоловікові, ми дівчата все одно палко його любимо.

І все б було прекрасно, всі всіх люблять, і поважають, і пишаються, але релігія та проросійські наративи псують все те прекрасне, що природа дала нам від народження. І хоч в основі будь-якої релігії стоїть любов, та саме любові в церкві і немає.

0600oh97-cb2b-242x300.jpg0600oha3-49d4-225x300.jpg

Мене в дитинстві вчили, що Бог всіх любить, а значить любить він так само і геїв. Бо бути геєм нічим не відрізняється від того, як бути натуралом, це ті самі почуття любові, відповідальності, обов'язку. І так шкода, так принизливо для людства, що рівні по праву від народження не мають рівних прав за життя.

Я так тішилася, коли Віктор отримав нагороду від Філарета, я пишалася вчинком нашої церкви. Але сьогодні, читаючи, як низько вони пали забравши цю нагороду, я відчуваю огиду до всієї церкви, бо немає Бога за таким лицемірством.

Якби існувала релігія любові, де в основу закладене не розмноження заради виживання, а народження заради життя, то я б задоволенням стала послідовницею такої релігії.

Viktor Pylypenko ми всі дякуємо тобі за жертовність та любов до України, але головне, ми дякуємо тобі за тут неймовірну енергію, якою ти впливаєш на зміни у всьому суспільстві борючись за рівні права для всіх.

0600ohe8-f8db-200x200.png

Читайте також: