13 червня, Україна відзначає важливу подію - День визволення Маріуполя від російських окупантів у 2014 році.
Саме цього дня 10 років тому українське військо здійснило операцію, внаслідок якої російські окупаційні війська втратили контроль над містом Маріуполь.
Навесні 2022-го Маріуполь знову став місцем жорстоких боїв, в яких прославилися бійці полку “Азов”, морпіхи, прикордонники та поліцейські. Український гарнізон міста майже три місяці стримував сили російських окупантів, які переважали, даючи час для стабілізації ситуації на інших ділянках фронту.
Незважаючи на нинішню ситуацію та тимчасову окупацію, віримо, Маріуполь завжди буде українським!
