Традиційно в Україні в третій четвер травня відзначають День вишиванки.
У Васильківському ліцеї 7 відбулося свято "Вишиванка моя, вишиванка" .
Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції. Адже вишиванка для українців- це символ благополуччя і любові в сім'ї, а свято символізує національну єдність нашого народу.
По завершені свята пройшла благодійна ярмарка.

