Зараз дуже важко розповідати дітям, що кожна людина має свої права. Важко пояснювати, що ми всі рівні, коли МИ навчаємось без світла та ще й в укритті.
Не так планувався цей день...
Проте ми з усім впораємось. З такою надзвичайною підтримкою батьків ми просто не можемо не впоратися. 