22січня ми відзначаємо День Соборності України. Це офіційне національне свято, що з'явилося на честь Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році. Також роком раніше було проголошено незалежність УНР.
День соборності України відзначають щороку 22 січня на офіційному рівні, проте цей день не є вихідним.
Понад 100 років назад, 22 січня 1919-го, дві українські республіки - УНР та ЗУНР стали однією державою. В наші дні це свято має величезне значення для кожного громадянина України.
Сьогодні, 22 січня, ми, учні Васильківської гімназії №7, разом із усією країною відзначаємо важливе свято – День Соборності України. Цей день нагадує нам про силу єдності, непохитність духу та важливість об’єднання всіх українців заради нашого майбутнього.
Наша країна – це не лише територія, це наші спільні мрії, цінності та віра у краще. Ми пишаємося тим, що є частиною великої української родини, яка щодня доводить свою незламність та любов до рідної землі.
Нехай ця дата стане нагадуванням для кожного з нас про те, що разом ми сильніші. Плекаємо нашу єдність у серці та працюємо на благо України!
Слава Україні! Героям слава!
Головною традицією у День Соборності є "живий ланцюг". Учні гімназії зробили навкруги навчального закладу "живий ланцюг ". Учні дружно заспівали Гімн та взялись за руки і з'єдналися разом у велике неперервне коло.

