23 листопада Україна вшановує памʼять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і
1946-1947 років.
Ми віддаємо шану жертвам сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни. Нинішні трагічні події та чергові злочини росіян демонструють, що жива пам’ять - надзвичайно важлива.
Памʼятаємо, єднаємося, переможемо!
До Дня пам’яті жертв Голодоморів: 6 цифр, які розкривають масштаб злочину в Україні 1930-х років.
▪️3,9 млн українців загинули, близько 6 млн не народилися;
▪️Більше 50 тис. осіб було засуджено за «законом про п’ять колосків»;
▪️80% населених пунктів потрапили на «чорні дошки»: їм було заборонено виїжджати, а всю їжу забирали;
▪️15 місяців без м’яса – штраф за невиконаний хлібозаготівельний план;
▪️10 років у таборах отримували люди, які зберегли для історії пам’ять про Голодомор;
▪️Нуль людей було покарано за Голодомор у радянській Україні.
Голодомор – трагедія не лише для України, а й урок для всього світу.
Запали свічку пам'яті🕯


У Васильківській гімназії 7 відбувся виховний захід до Дня пам'яті жертв Голодоморів "На вікні свічка миготіла".
Учні та педагоги віддали шану українському народу, який пережив страшну трагедію у 1921-1922, 1932-1933 та 1947 роках.
