Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 9 грудня 2022 о 16:38
0 0

День пам’яті жертв геноциду

09.12.2022, п'ятниця — 343-й день року. До кінця року — 22 дні.

Заява МЗС України до Міжнародного дня пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та попередження цього злочину

"МЗС України закликає міжнародну спільноту посилювати тиск на російську федерацію, збільшувати обсяги військової та гуманітарної допомоги уряду України, сприяти належному розслідуванню та документації злочинів рф в Україні, а також підтримати створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України задля притягнення Росії та її керівництва до відповідальності".

0400wqtv-f55f-232x62.png

0400wqqg-55eb-508x540.jpg

Ми ніколи не забудемо страшних розповідей про Голодомори та сталінські репресії.

Так само не пробачимо стерті рашистами українські міста й села. І сльози наших дітей у бомбосховищах під час ракетних обстрілів.

Ми зробимо все, щоб кати українського народу опинилися на лаві підсудних. Адже злочини проти людяності не мають терміну давності!

Пам'ятаємо!

Читайте також: