У День пам'яті захисників України хочу висловити велику подяку всім тим, хто віддав своє життя за незалежність, свободу і територіальну цілісність нашої країни. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять справжніх героїв, які вступили нерівний бій за нашу рідну землю. Їх жертовність і відвага заслуговують на те, щоб завжди бути в серцях українців.
У Василя Стуса є такі слова: "Як добре те, що смерти не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест... ". Наші захисники теж не боялися і вірили в Україну та в її народ. Вони віддали найдорожче, своє життя, за те, щоб Україна була незалежною державою.
І ми, як народ, маємо зберегти пам’ять про них. Ми маємо будувати сильну і процвітаючу Україну, гідну їхньої пам’яті.
Нехай їхні душі знайдуть вічний спокій. Вічна пам’ять героям України!
Слава Україні!