20 вересня в Україні відзначається День пам'яті українських журналістів.
Пам'ятна дата була обрана у річницю після жорстокого вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе.
Особливої актуальності цей день набув в умовах повномасштабної війни, коли робота журналістів пов'язана з підвищеним ризиком.
За даними Національної спілки журналістів, станом на 19 вересня 2024 року, від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України окупанти вбили щонайменше 98 медійників.
Сьогодні ми віддаємо шану мужності та відданості журналістів, які ризикують життям заради висвітлення правди. Їхня праця – невід'ємна частина боротьби за демократію та незалежність нашої держави.


