Сьогодні в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Всі небайдужі українці вшановують подвиг учасників Революції Гідності та увічнюють пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Учні СЗШ №1, готуючись до цієї дати, виготовили ангеляток і розвісили їх у шкільному саду. А першачки, дізнавшись про ці історичні події, мало не плакали і, розглядаючи паперові створіння, згадували, що душі померлих дивляться на всіх нас з небес. А потім у класі кожен намалював своє ангелятко. І всі разом вшанували героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.