Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість звичайних українців, які змінили хід історії нашої держави, пам"ятаємо тих, хто загинув від снайсперських куль. На годині спілкування, яка пройшла під гаслом "Герої не вмирають" здобувачі освіти 5-А класу поділилися враженнями від екскурсії у Васильківський історико-краєзнавчий музей, дізналися більше про події на Майдані, вшанували пам"ять загиблих, бо цього дня полягло найбільше Героїв-48, розповіли про свої плани на майбутнє, адже життя продовжується.
