3 квітня проводиться День «Не ходи на роботу, якщо це не весело». Ці квітневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
Якщо цей день випадає на суботу або неділю, коли ви зазвичай не працюєте, у ньому можна легко взяти участь. В іншому разі перед участю у святі обов'язково отримайте схвалення свого начальника. День "Не ходи на роботу, якщо це не весело" може бути святом для того, щоб виспатися і прокинутися пізно вранці, але також це може бути день для організації веселого заходу замість стомлюючої роботи. Цю подію відзначають щороку у квітні.
День "Не ходи на роботу, якщо це не весело" відзначається щороку 3 квітня. Хоча походження цього свята в основному невідоме, ідея полягає в тому, щоб триматися подалі від роботи, якщо вона не буде веселою.