Опубліковано 26 червня 2023 о 09:56
0 0

Давно вже в темнім небі посвітало...

Давно вже в темнім небі посвітало,

Та серце чомусь сильно калатало,

Сльозились очі і злипались вії,

Коптіли свічі, свічі восковії.

Диміло поле і туман лягав

На річку, яр і на Сорочин став.

Топтався ранок прямо пред порогом

І пташка сива розмовляла з Богом.

Шептала щось тривожне осока,

А біля ніг її текла ріка.

А біля верб скакали зайці босі,

А біля лісу походжали лосі.

Усе жило життям червневих мрій.

Проснувся сич на грушечці старій.

Поповз їжак по скошеній траві.

Були ще рідні геть усі живі.

Йшов батько в стайню, мати біля столу.

Лежав хлібець із грубого помолу.

Кусочки цукру сяяли на блюдці

І мати була в білосніжній блюзці.

І ранок був блискучий, як слюда.

У діда була довга борода,

У баби хустка чорна ще з війни,

Бо в тій війні загинули сини.

Стояло літо. І тепер стоїть.

То дощик сипле, то жара млоїть.

На кріслі коврик прямо біля столу

І моя пам"ять з "грубого помолу".

Г.Потопляк.

Можливо знайдеться автор цього зворушливого фотокадру?вірш Галини Потопляк .

Нет описания фото.