З ранніх років діти чують від дорослих, найчастіше від учителів, що потрібно читати. Таким чином вони збагатять свій словниковий запас, розвинуть фантазію і стануть більш грамотними. Але слова марні, якщо це лише слова. Недарма кажуть, що не потрібно виховувати свою дитину, потрібно виховувати себе, бо дитина копіює поведінку дорослих. Тому у читаючих батьків - читаючі діти.