Людям, які не пов'язані з дошкільним навчальним закладом, здається, що єдине, що ми, працівники закладу,робимо - це стежимо, щоб з дітьми нічого не сталося. Так, для нас дуже важливе здоров'я і безпека кожної дитини! Ми справді постійно пильнуємо за цим, але ми робимо ще багато цікавих речей! Для наших батьків я розмістила на сайті відео ролік, який і Вам пропоную подивитися...