Чи є життя без любові?
Що є на світі краще за любов?
Саме життя, напевно, що існує.
Та без любові має сенс воно?
Ні. Без любові всього не існує!
Коли не любиш ти людей
Чи землю по якій ти ходиш,
Природу, сонце, небо ясне
Та все що є у нас прекрасне.
В житті не можна без любові
Яка дає нам смак життя,
Без неї ти мов у неволі
Живеш як тінь своє життя.
Любов - найкраще, що Бог дав
Ми з нею щастя відчуваєм,
Коли любов в душі жива
Тоді і в радість є життя.
Тож головне щоб усі люди
У серці мали цю любов
А з нею і кохання буде
І посмішки і радість всюди.
Всі просим, Боже дай нам мир,
Щоб не було війни у світі
А ще пошли нам всім любов,
Без неї ми не зможем жити.
Тетяна Сапогова