Стрічка блогів
0
Піклуючись про екологію рідного міста, третьокласники вирішили поставити в класі штучну ялинку і прикрасити її власноруч виготовленим іграшками. Вийшло просто казково! Заходжу вранці в кабінет і настрій стає радісно-святковим.