Опубліковано 18 серпня 2020 о 17:26
3 0

Чому учні не хочуть розв'язувати задачі?

А може причина у тому, що у задачах є конкретні запитання?

Спробувала стару добру методику ТРИЗ, при якій задача містить тільки данні і все. А ось запитання мають поставити учні, після того, як зможуть знайти все, що їм під силу. Спрацювало! Особливо на уроках геометрії.

До речі, якщо комусь цікаво, що воно таке це ТРИЗ - то це теорія розв'язання винахідницьких задач)

про них детальніше: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B2%27%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%87