Ось таку рекламу мені сьогодні показує Фейсбук. Це репетиторська школа з математики, де засновник молодший за мене, а на рекламі чомусь зображення радянського/російського щоденника.

Я звісно розумію, що реклама розрахована на батьків, але ж зараз ні «червоних паст» ні п'ятибальної системи, бо чого тоді 4 записано як нормальну, не «червону» оцінку і немає жодної оцінки вище за 5, ні навіть паперових щоденників.
Ну таке, не буду замовляти у них урок-діагностику.