Опубліковано 9 квітня 2020 о 12:34
0 0

Будьмо оптимістами!

Карантин - це випробування для вчителів , учнів та батьків! Давайте будемо оптимістами! Все буде добре! Тісна співпраця - це запорука успіху! Пам'ятаймо - кожен має нести світле та духовне в сьогодення!