• БОЖЕ, ЗАХИСТИ! •
В окопах, по коліна у воді,
Де сну нема і руки у багнюці.
Наші Герої - старші й молоді
Стоять на смерть, стоять і не здаються!
Їм би вернутися додому, до сім'ї...
В обійми матері і любої дружини...
Їм би почути, як співають солов'ї,
Аби забути гул військової машини...
Їм би забути шум проклятої війни
І те, як смерть гуляє по окопах...
Як побратими линуть в світ, де вічні сни,
А їм, від болю, серце б'ється в стопах!...
Забути холод, що сягає до кісток...
І пекло вибухів, що молотом б'є в груди!
Як кожен з них від смерті був за крок,
Й гадав, ще мить одна - і їх не буде!
Вони в справжньому пеклі, на війні!
Кожного дня страшні бої перед очима!
А у тилу - линуть молитви ночі й дні,
Аби у кожного був Янгол за плечима!
Хай береже наша молитва їх усіх!
Нехай Господь їх захистить і допоможе!
Кожен із них вже стільки витерпіти зміг,
Тож хай і смерть, у пеклі бою, переможе!...
: Зоряна Довгалюк
Хай Господь береже кожного Захисника на полі бою! Хай дарує їм силу і міць, аби здолати ворогів!

