Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Інклюзивне навчання в реаліях сучасності: виклики та досвід успішної практики
»
Взяти участь Всі події
22 лютого 00:03
9 0
1

Бізнес не здатен конкурувати з державою

Жоден бізнес не зможе продати курси/вебінари підвищення кваліфікації, якщо держава те саме ПК робить безплатно.

А тепер уявіть скільки бізнес витрачає ресурсів на створення курсів/вебінарів, на їх розміщення. А потім користувачі на додачу ще й сваряться, що ми продаємо сертифікати. То чому ми маємо триматися за ринок, який держава знищує своєю монополією?!

Ба більше, ми ніколи не мали прибутків для себе, все, що ми заробляли, ми одразу вкладали в портал, команду, розробку. Єдине, що ми гарантовано мали за останні шість років, це кредити та шалену відповідальність перед всіма і за все одразу.

Сьогодні від підвищення кваліфікації ми отримуємо кошти майже у два рази менше ніж рік тому, а ціни на сервери і інші витрати зростають. Варіантів у нас насправді небагато, або чесно вийти до вас і сказати як є, запровадити оплату за наші інструменти, або виключити сервери і розійтись по кімнатах.

Якщо освітянам дійсно важливо мати в Україні свою українську інноваційну освітню платформу, то ви маєте підтримати нас свідомо інвестуючи у подальший розвиток Всеосвіти. Ми зі своєї сторони пропонуємо найкращі інструменти та найвигідніші рішення.


До 1 вересня я муситиму про це писати чи не щотижня, бо ми не маємо вибору, ринок ПК зникає. Раніше ми чесно говорили, що розвиваємо безплатні інструменти завдяки підвищенню кваліфікації.

0600ghaj-bffc-432x366.jpg

¯\_(︶^︶)_/¯